KONTAKTY

BK auto, s.r.o. ............ AUTOSERVIS KOBYLISY
Horňátecká 1772/19
182 00 Praha 8 Kobylisy
tel: 226 230 023, 775237173, 775237175
napište nám
PO - ČT 7:45 - 17:00
PÁTEK 7.45 - 16.00

NOVINKY

arr3NABÍDKA PRÁCEHledáme šikovného automechanika na HP či brigádně. Spolehlivost, používání PC, pečlivost,...

Úvod » Autoskla

Autoskla

 

 

Výměna autoskel:

Provádíme výměny čelních, bočních i zadních autoskel všech osobní a lehkých vozidel. Při výměně autoskel používáme pouze materiály, které splňují kvalitativní standardy materiálů používaných v prvovýrobě vozide

Výměna běžného autoskla trvá dle náročnosti jednu až dvě hodiny. Po dokončení výměny je nutná technologická odstávka vozidla v délce alespoň jedné hodiny, která je nezbytná pro správné vytuhnutí použitého lepidla. Celý proces výměny autoskla u běžného vozdila trvá tedy od převzetí vozidla po jeho předání 2 až 3 hodiny.

 

Oprava autoskel:

Oprava čelního skla metodou scelení je rychlý a ekonomický způsob opravy menších poškození čelního skla vozidla. Jedná se o homologovaný způsob opravy - obdržíte atestovou kartu pro STK a PČR. Touto metodou lze opravit jakákoli dvouvrstvá čelní automobilová skla. Opravitelná jsou rovněž střešní neboli panoramatická skla.

 

Oprava se provádí z venkovní strany přímo na skle bez nutnosti jeho demontáže. Nejprve se odbrousí a odvrtá poškozená část pro odstranění nečistot. Následně se odsaje pomocí podtlakové pumpy vzduch ze všech prasklinek a nahradí se speciální pryskyřicí, která se díky podtlaku dostane do všech míst praskliny a zabraňuje jejímu dalšímu rozšiřování. Tato speciální látka disponuje indexem lomu světla stejným jako má sklo. Nakonec se pomocí UV lampy pryskyřice vytvrdí a místo opravy se očistí a vyleští. Opravou dojde k obnovení původní pevnosti a stability autoskla.

 

Podle tvaru pak rozlišujeme jednotlivé typy prasklin takto:

 

Technicky je v podstatě možné opravit prasklinu až do průměru cca 4 cm. Prasklina ovšem nesmí žádným koncem zasahovat do rámu autoskla a vstupní otvor (místo dopadu kamene – kráter) by neměl být větší než cca 5 mm.

.

Opravu čelního skla scelením nelze provést v případech, kdy se poškození nachází v zorném poli řidiče nebo kdy se poškození nachází blíže než 6 cm od okraje skla.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 226 230 023, 775 237 175 nebo na emailu info@autoservis-kobylisy.cz.


YzE4YzYwM